BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @
1.5V @ 8A
ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်)
400V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
TO-220AC ins
အရှိန်
Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး
ပြောင်းပြန် Recovery ကိုအချိန် (trr)
75ns
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ
150°C (Max)
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန်
15µA @ 400V
လက်ရှိ - ပျမ်းမျှ Rectifier (IO)
8A