BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @
1.9V @ 8A
ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်)
1000V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
TO-220AC
အရှိန်
Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး
ပြောင်းပြန် Recovery ကိုအချိန် (trr)
155ns
ထုပ်ပိုး
Tube
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-220-2
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ
-40°C ~ 150°C
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
diode အမျိုးအစား
Standard
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန်
35µA @ 1000V
လက်ရှိ - ပျမ်းမျှ Rectifier (IO)
8A