နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > SMP100MC-160
SMP100MC-160
STMicroelectronics
SMP100MC-160
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ပြည်နယ်ဟာ Off
160V
ဗို့ - Breakover
200V
စီးရီး
SMP, TRISIL™
ထုပ်ပိုး
Cut Tape (CT)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
DO-214AA, SMB
အခြားအမည်များ
Element တွေကိုအရေအတွက်
1
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
လက်ရှိ - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
(ih) Hold - လက်ရှိ
150mA
capacitance
50pF