နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > SMC30J18A
SMC30J18A
STMicroelectronics
SMC30J18A
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အား - ကို Reverse လူကြိုက်များ (Typ)
18V
ဗို့ - Clamping (မက်စ်) Ipp @
29.2V
ဗို့ - ပြိုကွဲရ (အောင်မင်း)
20V
Unidirectional လိုင်းများ
1
ပုံစံ
Zener
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
SMC
စီးရီး
SMC30J, TRANSIL™
Power ကလိုင်းကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး
No
Power က - Peak Pulse
3000W (3kW)
ထုပ်ပိုး
Original-Reel®
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
DO-214AB, SMC
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 175°C (TJ)
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
103A