နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > SMBJ58CA-TR
SMBJ58CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ58CA-TR
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အား - ကို Reverse လူကြိုက်များ (Typ)
58V
ဗို့ - Clamping (မက်စ်) Ipp @
93.6V
ဗို့ - ပြိုကွဲရ (အောင်မင်း)
64.4V
Power က - Peak Pulse
600W
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 150°C (TJ)
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
6.7A