74LX1G32STR
STMicroelectronics
74LX1G32STR
STMicroelectronics
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ထောက်ပံ့ရေး
1.65 V ~ 5.5 V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
SOT-23-5
စီးရီး
74LX
ထုပ်ပိုး
Original-Reel®
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
SC-74A, SOT-753
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 125°C
ထည့်သွင်းမှုများအရေအတွက်
2
Circuits အရေအတွက်
1
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
မက်စ်ဝါဒဖြန့်နှောင့်နှေး @ V ကိုမူ Max CL
4.5ns @ 5V, 50pF
ယုတ္တိဗေဒအမျိုးအစား
OR Gate
ယုတ္တိဗေဒအဆင့် - အနိမျ့
ယုတ္တိဗေဒအဆင့် - အမြင့်
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
အင်္ဂါရပ်များ
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
လက်ရှိ - Quiescent (မက်စ်)
10µA
လက်ရှိ - Output အမြင့်, အနိမျ့
32mA, 32mA