L4940V85
STMicroelectronics
L4940V85
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220AB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အားကျောင်းထွက် (မက်စ်)
0.9V @ 1.5A
ဗို့ - Output (မင်း / Fixed)
8.5V
ဗို့ - Output (မက်စ်)
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်)
17V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
TO-220AB
စီးရီး
ကာကွယ်စောင့်ရှောက်မှုအင်္ဂါရပ်များ
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-220-3
PSRR
68dB (120Hz)
Operating အပူချိန်
-40°C ~ 150°C
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A TO-220AB
လက်ရှိ - ထောက်ပံ့ရေး (မက်စ်)
50mA
လက်ရှိ - Quiescent (IQ)
8mA
1.5A