နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > တိုက်နယ်ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး > တီဗီ - Thyristors > SMTPA200
SMTPA200
STMicroelectronics
SMTPA200
STMicroelectronics
TRISIL 200V BIDIRECT SMB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ပြည်နယ်ဟာ Off
200V
ဗို့ - Breakover
267V
စီးရီး
SMP, TRISIL™
ထုပ်ပိုး
Original-Reel®
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
DO-214AA, SMB
အခြားအမည်များ
Element တွေကိုအရေအတွက်
1
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
လက်ရှိ - Peak Pulse (8 / 20μs)
150A
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
50A
(ih) Hold - လက်ရှိ
150mA
capacitance
25pF