နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > L5300EPTTR
L5300EPTTR
STMicroelectronics
L5300EPTTR
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အားကျောင်းထွက် (မက်စ်)
0.5V @ 300mA
ဗို့ - Output (မင်း / Fixed)
5V
ဗို့ - Output (မက်စ်)
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်)
40V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
PPAK
စီးရီး
Automotive, AEC-Q100
ကာကွယ်စောင့်ရှောက်မှုအင်္ဂါရပ်များ
Over Temperature, Short Circuit
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR
60dB (100Hz)
output အမျိုးအစား
Fixed
output Configuration
Positive
Operating အပူချိန်
-40°C ~ 150°C
စည်းမျဉ်းများနံပါတ်
1
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
3 (168 Hours)
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
16 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA PPAK
လက်ရှိ - ထောက်ပံ့ရေး (မက်စ်)
4.2mA
လက်ရှိ - Quiescent (IQ)
80µA
300mA