နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > L4931CV33
L4931CV33
STMicroelectronics
L4931CV33
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အားကျောင်းထွက် (မက်စ်)
0.8V @ 250mA
ဗို့ - Output (မင်း / Fixed)
3.3V
ဗို့ - Output (မက်စ်)
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်)
20V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
TO-220AB
စီးရီး
ကာကွယ်စောင့်ရှောက်မှုအင်္ဂါရပ်များ
Over Current, Over Temperature
ထုပ်ပိုး
Tube
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
output အမျိုးအစား
Fixed
output Configuration
Positive
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
-40°C ~ 125°C
စည်းမျဉ်းများနံပါတ်
1
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
လက်ရှိ - ထောက်ပံ့ရေး (မက်စ်)
6mA
လက်ရှိ - Quiescent (IQ)
1mA
250mA