နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > FP2-S047-R
Bussmann (Eaton)
FP2-S047-R
Bussmann (Eaton)
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ပုံစံ
Wirewound
သည်းခံနေခြင်း
±15%
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
Size ကို / Dimension
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
shielding
Unshielded
စီးရီး
FLAT-PAC
ratings
မေး @ ဘောင်
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
Nonstandard
အခြားအမည်များ
FP2-S047
FP2-S047-ND
FP2-S047-R-ND
Operating အပူချိန်
-40°C ~ 125°C
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ပစ္စည်း - Core
Ferrite
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
14 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
induction ကြိမ်နှုန်း - စမ်းသပ်ခြင်း
1MHz
induction
47nH
အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်)
0.118" (3.00mm)
frequency - ကိုယ်ပိုင်ပဲ့တင်ရိုက်ခတ်မှု
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
47nH Unshielded Wirewound Inductor 39A 0.24 mOhm Nonstandard
DC က Resistance (DCR)
0.24 mOhm
လက်ရှိခဲ့သည် Rating
39A
လက်ရှိ - Saturation ကို
42A