နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > FERD40H100STS
FERD40H100STS
STMicroelectronics
FERD40H100STS
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @
705mV @ 40A
ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်)
100V
အရှိန်
Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး
ထုပ်ပိုး
Tube
အခြားအမည်များ
FERD40H100STS-ND
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ
175°C (Max)
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 40A Through Hole TO-220AB
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန်
190µA @ 100V
လက်ရှိ - ပျမ်းမျှ Rectifier (IO)
40A