နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > FERD20L60CTS
FERD20L60CTS
STMicroelectronics
FERD20L60CTS
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @
575mV @ 10A
ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်)
60V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
TO-220AB
အရှိန်
Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-220-3
အခြားအမည်များ
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ
150°C (Max)
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
15 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
diode အမျိုးအစား
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
diode Configuration
1 Pair Common Cathode
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Through Hole TO-220-3
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန်
970µA @ 60V
လက်ရှိ - (Diode နှုန်း) ပျမ်းမျှ Rectifier (IO)
10A