နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > တိုက်နယ်ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး > တီဗီ - Diodes > SMBJ26CA-TR
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အား - ကို Reverse လူကြိုက်များ (Typ)
26V
ဗို့ - Clamping (မက်စ်) Ipp @
42.1V
ဗို့ - ပြိုကွဲရ (အောင်မင်း)
28.9V
Power က - Peak Pulse
600W
ထုပ်ပိုး
Cut Tape (CT)
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 150°C (TJ)
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
14.9A