နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > BYT60P-400
STMicroelectronics
BYT60P-400
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @
1.5V @ 60A
ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်)
400V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
SOD-93
အရှိန်
Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး
ပြောင်းပြန် Recovery ကိုအချိန် (trr)
100ns
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
SOD-93-2
အခြားအမည်များ
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ
150°C (Max)
Standard
diode Configuration
2 Independent
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Through Hole SOD-93-2
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန်
60µA @ 400V
လက်ရှိ - (Diode နှုန်း) ပျမ်းမျှ Rectifier (IO)
60A