နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > တိုက်နယ်ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး > တီဗီ - Diodes > SMBJ33A-TR
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 33V 69.7V SMB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အား - ကို Reverse လူကြိုက်များ (Typ)
33V
ဗို့ - Clamping (မက်စ်) Ipp @
53.3V
ဗို့ - ပြိုကွဲရ (အောင်မင်း)
36.7V
Unidirectional လိုင်းများ
1
Power က - Peak Pulse
600W
ထုပ်ပိုး
Original-Reel®
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 150°C (TJ)
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
11.8A