နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > တိုက်နယ်ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး > တီဗီ - Thyristors > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ပြည်နယ်ဟာ Off
230V
ဗို့ - Breakover
285V
စီးရီး
SMP, TRISIL™
ထုပ်ပိုး
Original-Reel®
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
DO-214AA, SMB
အခြားအမည်များ
Element တွေကိုအရေအတွက်
1
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
လက်ရှိ - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
(ih) Hold - လက်ရှိ
150mA
capacitance
60pF