နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ပုံစံ
သည်းခံနေခြင်း
±1%
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
Size ကို / Dimension
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
shielding
Unshielded
စီးရီး
1210R
ratings
မေး @ ဘောင်
30 @ 2.5MHz
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
2-SMD
အခြားအမည်များ
1210R-104F TR 2000
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 125°C
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ပစ္စည်း - Core
Ferrite
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
36 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
induction ကြိမ်နှုန်း - စမ်းသပ်ခြင်း
2.5MHz
induction
100µH
အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်)
0.101" (2.57mm)
frequency - ကိုယ်ပိုင်ပဲ့တင်ရိုက်ခတ်မှု
8MHz
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC က Resistance (DCR)
13 Ohm Max
လက်ရှိခဲ့သည် Rating
120mA