နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > discrete Semiconductor ထုတ်ကုန်များ > Thyristors - SCRs > BTW69-800RG
BTW69-800RG
STMicroelectronics
BTW69-800RG
STMicroelectronics
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ပြည်နယ် (Vtm) (မက်စ်) တွင်
1.9V
ဗို့ - ပြည်နယ်ဟာ Off
800V
ဗို့ - ဂိတ်အစပျိုး (Vgt) (မက်စ်)
1.3V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
TOP3
စီးရီး
SCR အမျိုးအစား
Standard Recovery
ထုပ်ပိုး
Tube
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TOP-3
အခြားအမည်များ
BTW69-800RG-ND
BTW69800RG
Operating အပူချိန်
-40°C ~ 125°C
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
လက်ရှိ - ပြည်နယ် (ဒါဟာ (RMS အ)) (မက်စ်) တွင်
50A
လက်ရှိ - ပြည်နယ် (ဒါဟာ (AV စနစ်)) (မက်စ်) တွင်
32A
လက်ရှိ - ပြည်နယ်ဟာ Off (မက်စ်)
10µA
လက်ရှိ - မဟုတ်သောကိုယ်စားလှယ် 50 ဒီရေလှိုင်း, 60Hz (Itsm) ။
580A, 610A
လက်ရှိ - (ih) (မက်စ်) Hold
150mA
လက်ရှိ - ဂိတ်အစပျိုး (Igt) (မက်စ်)
80mA