နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > တိုက်နယ်ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး > တီဗီ - Diodes > SMBJ48A-TR
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အား - ကို Reverse လူကြိုက်များ (Typ)
48V
ဗို့ - Clamping (မက်စ်) Ipp @
77.4V
ဗို့ - ပြိုကွဲရ (အောင်မင်း)
53.3V
Unidirectional လိုင်းများ
1
Power က - Peak Pulse
600W
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
အခြားအမည်များ
SMBJ48A-TR-ND
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 150°C (TJ)
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
8.1A