L4957AD2.5
STMicroelectronics
L4957AD2.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK
ဗို့ - Output (မင်း / Fixed)
2.5V
ဗို့ - Output (မက်စ်)
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်)
14V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
D2PAK
စီးရီး
ကာကွယ်စောင့်ရှောက်မှုအင်္ဂါရပ်များ
Over Temperature, Short Circuit
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Operating အပူချိန်
0°C ~ 125°C
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
3 (168 Hours)
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A D2PAK
လက်ရှိ - Quiescent (IQ)
2mA
5A