STD40NF03LT4
STMicroelectronics
STD40NF03LT4
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 40A DPAK
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
Id @ Vgs (ကြိမ်မြောက်) (မက်စ်)
1V @ 250µA
Vgs (မက်စ်)
±20V
နည်းပညာ
MOSFET (Metal Oxide)
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
DPAK
စီးရီး
STripFET™ II
Id, Vgs @ (မက်စ်) တွင် Rds
11 mOhm @ 20A, 10V
ပါဝါကိုလွန်ကျူး (မက်စ်)
80W (Tc)
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 175°C (TJ)
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Vds @ input capacitive (Ciss) (မက်စ်)
1440pF @ 25V
Vgs @ ဂိတ်တာဝန်ခံ (Qg) (မက်စ်)
30nC @ 5V
FET အမျိုးအစား
N-Channel
FET Feature ကို
Drive ကိုဗို့အား (မက်စ် Rds တွင်, အောင်မင်း Rds တွင်)
5V, 10V
အရင်းအမြစ်ဗို့အား (Vdss) ကိုစစ်ထုတ်ဖို့အတွက်
30V
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
N-Channel 30V 40A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK
လက်ရှိ - အဆက်မပြတ်ယိုစီးမှု (ID) ကို 25 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ် @
40A (Tc)