နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > တိုက်နယ်ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး > တီဗီ - Diodes > ESDALC6V1M3
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
TVS DIODE 5V SOT883
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အား - ကို Reverse လူကြိုက်များ (Typ)
5V
ဗို့ - Clamping (မက်စ်) Ipp @
ဗို့ - ပြိုကွဲရ (အောင်မင်း)
6.1V
Unidirectional လိုင်းများ
2
ပုံစံ
Zener
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
SOT-883
စီးရီး
ESDA, TRANSIL™
Power ကလိုင်းကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး
No
Power က - Peak Pulse
30W
ထုပ်ပိုး
Cut Tape (CT)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
SC-101, SOT-883
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
-40°C ~ 125°C (TJ)
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
15 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
capacitance @ ကြိမ်နှုန်း
11pF @ 1MHz