L78S24CV
STMicroelectronics
L78S24CV
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 24V 2A TO220AB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အားကျောင်းထွက် (မက်စ်)
ဗို့ - Output (မင်း / Fixed)
24V
ဗို့ - Output (မက်စ်)
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်)
40V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
TO-220AB
စီးရီး
ကာကွယ်စောင့်ရှောက်မှုအင်္ဂါရပ်များ
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
ထုပ်ပိုး
Tube
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-220-3
PSRR
42dB (120Hz)
output အမျိုးအစား
Fixed
output Configuration
Positive
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
0°C ~ 150°C
စည်းမျဉ်းများနံပါတ်
1
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
45 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 2A TO-220AB
လက်ရှိ - Quiescent (IQ)
8mA
2A