STL56N3LLH5
STMicroelectronics
STL56N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 15A POWERFLAT
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
Id @ Vgs (ကြိမ်မြောက်) (မက်စ်)
1V @ 250µA
Vgs (မက်စ်)
+22V, -20V
နည်းပညာ
MOSFET (Metal Oxide)
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
PowerFlat™ (5x6)
စီးရီး
STripFET™ V
Id, Vgs @ (မက်စ်) တွင် Rds
9 mOhm @ 7.5A, 10V
ပါဝါကိုလွန်ကျူး (မက်စ်)
62.5W (Tc)
ထုပ်ပိုး
Original-Reel®
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
8-PowerVDFN
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 150°C (TJ)
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
38 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
Vds @ input capacitive (Ciss) (မက်စ်)
950pF @ 25V
Vgs @ ဂိတ်တာဝန်ခံ (Qg) (မက်စ်)
6.5nC @ 4.5V
FET အမျိုးအစား
N-Channel
FET Feature ကို
Drive ကိုဗို့အား (မက်စ် Rds တွင်, အောင်မင်း Rds တွင်)
4.5V, 10V
အရင်းအမြစ်ဗို့အား (Vdss) ကိုစစ်ထုတ်ဖို့အတွက်
30V
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
N-Channel 30V 56A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
လက်ရှိ - အဆက်မပြတ်ယိုစီးမှု (ID) ကို 25 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ် @
56A (Tc)