LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အားကျောင်းထွက် (မက်စ်)
0.25V @ 300mA
ဗို့ - Output (မင်း / Fixed)
3.3V
ဗို့ - Output (မက်စ်)
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်)
6V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
6-DFN (3x3)
စီးရီး
Automotive, AEC-Q100
ကာကွယ်စောင့်ရှောက်မှုအင်္ဂါရပ်များ
Over Current, Over Temperature
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
output အမျိုးအစား
Fixed
output Configuration
Positive
အခြားအမည်များ
LDS3985PU33RY-ND
Operating အပူချိန်
-40°C ~ 85°C
စည်းမျဉ်းများနံပါတ်
1
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
38 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
လက်ရှိ - ထောက်ပံ့ရေး (မက်စ်)
300µA
လက်ရှိ - Quiescent (IQ)
150µA
300mA