နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > တိုက်နယ်ကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး > တီဗီ - Diodes > SMBJ18A-TR
SMBJ18A-TR
STMicroelectronics
SMBJ18A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 18V 39.3V SMB
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့အား - ကို Reverse လူကြိုက်များ (Typ)
18V
ဗို့ - Clamping (မက်စ်) Ipp @
29.2V
ဗို့ - ပြိုကွဲရ (အောင်မင်း)
20V
Unidirectional လိုင်းများ
1
ပုံစံ
Zener
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
SMB (DO-214AA)
စီးရီး
SMBJ, TRANSIL™
Power ကလိုင်းကာကွယ်စောင့်ရှောက်ရေး
No
Power က - Peak Pulse
600W
ထုပ်ပိုး
Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
DO-214AA, SMB
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
-55°C ~ 150°C (TJ)
mounting အမျိုးအစား
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
လက်ရှိ - Peak Pulse (10 / 1000μs)
21.5A