နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
Id @ Vgs (ကြိမ်မြောက်) (မက်စ်)
5V @ 250µA
Vgs (မက်စ်)
±30V
နည်းပညာ
MOSFET (Metal Oxide)
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
MAX247™
စီးရီး
PowerMESH™
Id, Vgs @ (မက်စ်) တွင် Rds
130 mOhm @ 17A, 10V
ပါဝါကိုလွန်ကျူး (မက်စ်)
450W (Tc)
ထုပ်ပိုး
Tube
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-247-3
အခြားအမည်များ
Operating အပူချိန်
150°C (TJ)
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Contains lead / RoHS non-compliant
Vds @ input capacitive (Ciss) (မက်စ်)
9100pF @ 25V
Vgs @ ဂိတ်တာဝန်ခံ (Qg) (မက်စ်)
223nC @ 10V
FET အမျိုးအစား
N-Channel
FET Feature ကို
Drive ကိုဗို့အား (မက်စ် Rds တွင်, အောင်မင်း Rds တွင်)
10V
အရင်းအမြစ်ဗို့အား (Vdss) ကိုစစ်ထုတ်ဖို့အတွက်
500V
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
လက်ရှိ - အဆက်မပြတ်ယိုစီးမှု (ID) ကို 25 ဒီဂရီစင်တီဂရိတ် @
34A (Tc)