နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > integrated circuits (ICS) > Atosn stcok > STPS20SM100SR
STPS20SM100SR
STMicroelectronics
STPS20SM100SR
ကုန်ပစ္စည်း Paramters
ဗို့ - ရှေ့သို့ (VF) (မက်စ်) ဆိုပါက @
900mV @ 20A
ဗို့အား -, DC ကို Reverse (VR) (မက်စ်)
100V
ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့
I2PAK
အရှိန်
Fast Recovery = 200mA (Io)
စီးရီး
ထုပ်ပိုး
Tube
package / ဖြစ်ရပ်မှန်
TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
အခြားအမည်များ
STPS20SM100SR-ND
operating အပူချိန် - လမ်းဆုံ
150°C (Max)
mounting အမျိုးအစား
Through Hole
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL)
1 (Unlimited)
ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန်
10 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ
Lead free / RoHS Compliant
diode အမျိုးအစား
Schottky
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ
Diode Schottky 100V 20A Through Hole I2PAK
လက်ရှိ - ယိုစိမ့် @ VR နောက်ပြန်
30µA @ 100V
လက်ရှိ - ပျမ်းမျှ Rectifier (IO)
20A